Kalite Politikamız


ÖZEL GÜMÜŞYURT YÜKSEKÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURTLARI 2009 yılında GÜMÜŞYURT SAN. TİC.LTD. ŞTİ. adı altında Yüksek Öğretim Öğrencisi konaklama sektörünün oluşmasında öncü olmuştur ve her zaman en kaliteli ve en yüksek memnuniyet ile öğrenciye hizmette lider olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Çağ atlayan Türkiye’de, sanayi ve endüstri ve diğer birçok alanında gelişmeler yaşanırken, pek çok alanda iş sahaları açılmaktaydı. Öğrenciler kalacak yer ihtiyaçlarını devlet yurtlarından, özel evlerden, vs. yerlerden tam anlamıyla karşılayamamaktayken, artan kapasite ile birlikte sağlık (kalite), zaman ve maliyet bakımından da sorunlar yaşanmaktaydı.
“HER ÖĞRENCİ BİZİM İÇİN ÖZELDİR. KALACAK YER SORUNUNUZA ÇARE ARAMAYIN, BİZİ ARAYIN “ sloganı ile bu sorunu ortadan kaldırarak, ÖĞRENCİ KONAKLAMA sektörüne yeni bir ivme kazandıran ÖZEL GÜMÜŞYURT YÜKSEKÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURDU, ‘’KALİTE’DEN ve MEMNUNİYETTEN ÖDÜN VERMEYİZ ‘’ politikasıyla da 2012 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

ÖZEL GÜMÜŞYURT YÜKSEKÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURTLARI, üretim için kendine oluşturduğu yapıyı en iyi şekilde biçimlendirmiş ve hizmetini sıhhi ve hijyenik her türlü tedbirin alındığı tüm birimlerinde sağlıklı biçimde yerine getirmektedir.

ÖZEL GÜMÜŞYURT YÜKSEKÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURTLARI yeni yılında; Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, çağdaş yönetim organizasyonu; yenilikçi vizyonu ve liderlik misyonuyla sektöründe parlamaya devam edecektir.

ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA SAĞLIKLI KOŞULLARDA YAŞAYABİLMELERİ İÇİN TÜM KULLANIM ALANLARI VE BİNA ÇEVRESİ YETKİ BELGESİNE SAHİP FİRMA TARAFINDAN İLAÇLANMAKTADIR.

İŞLETMEMİZ ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEM BELGESİ VE ISO 22000 HACCP-GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ SERTİFİKALARINA SAHİP İŞLETMEDİR. DÜZENLİ OLARAK DENETLENMEKTEDİR.