Gümüşyurt'a Hoşgeldiniz


ÖZEL GÜMÜŞYURT YÜKSEKÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURTLARI 


GÜMÜŞYURT SANAYİ  VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kuruluşu olarak; Başarılarla dolu 6. hizmet yılını geride bırakıp 1 kız, 1 erkek Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu olmak üzere hizmet vermektedir.

Hizmet yolculuğuna 385 yatak kapasitesiyle 2012 yılında başlayan Özel Gümüşyurt Yükseköğretim  Öğrenci Yurtları Gümüşhane’nin merkezinde faaliyete geçirmiştir. Verdiği Yurt hizmetlerine öğrencilerimizin ve velilerimizin gösterdiği yoğun talebi karşılayabilmek ve  Öğrenci Yurdu işletmeciliğinde edindiği deneyimleri Gümüşhane geneline yaygınlaştırabilmek amacıyla  diğer illerde de şubelerini hizmete sunmaya düşünmektedir.

Bugün itibariyle toplam 2 şubede  kız ve erkek yüksek öğrenim öğrenci yurdu  ile yaklaşık 430 yatak kapasitesine ulaşan ÖZEL GÜMÜŞYURT YÜKSEKÖĞRETİM ÖĞRENCİ YURTLARI alanında  öncü ve lider duruma gelmiştir.

Tüm birimlerinde çalışan profesyonel yönetici kadrosunun yeterince deneyime sahip olması, bunca yılın deneyimiyle yetinmeyip çalışanlarını, Toplam Kalite Yönetimi gereksinimleri doğrultusunda, hizmet içi eğitim, seminer ve konferanslarla destekleyerek, kendilerini yetiştirip yenilemelerinde süreklilik sağlaması, tüm çalışanlarının hizmet paydaşları olan öğrencilere ve öğrenci velilerine yardımcı olma, sorunlarını çözme ve güler yüzlü hizmet verme, ilkelerini özümsemiş olması, hizmet etme heyecanımız ile birleşince İdeal hizmet kalitesini ortaya çıkarmıştır. 

Bu başarı hikayesinin adı “GÜMÜŞYURT HİZMET KALİTESİDİR” 

Gümüşyurt hizmet anlayışının sürekliliği de  “GÜMÜŞYURT MARKASINI oluşturmuştur.

Hep iyiye, güzele ve doğruya olan yürüyüşümüzü birlikte sürdürmeye devam edeceğiz…