style2
KALACAK YER SORUNUNUZA ÇARE ARAMAYIN, BİZİ ARAYIN
0850 840 51 49

GÜMÜŞYURT

Standartlar

STANDARTLAR


Güvenlik Sistemleri

Gümüşyurt Öğrenci Yurdunun giriş ve çevre ve iç  güvenliği için, kameralı güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Gece ve gündüz güven içinde kalabilirsiniz.

Deprem ve Yangın Önlemleri

 Gümüşyurt Öğrenci Yurdunun binaları yetkili kuruluşlardan alınmış depreme dayanıklılık raporları ile İtfaiye Müdürlüklerinden alınmış Yangın yönetmeliğine Uygunluk raporlarına sahiptir.

Kablo Tv

Yerli ve yabancı çok sayıda dijital ve analog yayın yapan televizyon ve radyo kanallarını, yurtlarımızda bulunan çok kanallı TV sisteminden seyredebilirsiniz.

Çamaşırhane ve Ütü Odası

Yurdumuzda bulunan çamaşır makineleri ve kurutma makinelerinden tarafımızdan yıkanmak ve kurutulmak kaydıyla 5 TL karşılığında ütülerden günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak yararlanıp, öğrenciler için büyük sorun olan çamaşır sorununuzu kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Hijyenik Oda ve Temizlik

Odalarımızın temizliği yurt görevlilerince günün belli saatlerinde, aksatılmadan ve titiz bir şekilde yapıldığı için hijyenik ortamlarda kalabilirsiniz.

Ücretsiz İnternet Hizmeti

Ders ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte olan ücretsiz fiber internet hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Açık Büfe Ücretsiz Kahvaltı

 Her sabah isteğiniz doğrultusunda  açık büfe ücretsiz kahvaltı yapabilirsiniz.

Odalar

3–4 kişilik odalarımız mevcuttur.
 
Her odada kablosuz internet bağlantısı, çalışma masası, 1. sınıf kişiye özel kilitlenebilir gardırop,ortopedik baza yataklar ve başlıkları, duşa kabinli banyo-WC bulunmaktadır.

ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA SAĞLIKLI KOŞULLARDA YAŞAYABİLMELERİ İÇİN TÜM ODALARIMIZ VE BİNA İÇ ALANLARI YETKİ BELGESİNE SAHİP FİRMA TARAFINDAN İLAÇLANMAKTADIR.İŞLETMEMİZİN KİŞİSEL VE KURUMSAL HİJYEN ÇALIŞMALARI NİLCO TRABZON TARAFINDAN YAPILMAKTA VE HİJYEN EĞİTİMLERİ VERİLMEKTEDİR.

Kafeterya

Yurt binamızın en üst katında sizlerin hizmetinize sunduğumuz kafeteryamız, yurdumuzdaki yemekhanede bağımsız olarak fast food ve ızgara çeşitlerinin yanı sıra her türlü genel ihtiyacınızı temin edeceğiniz bir mekân olarak hizmetinizdedir.

KAFETERYAMIZ ISO 9001-22000 HACCP GIDA GÜVENLİĞİ SERTİFİKASINA SAHİPTİR.ISO STANDARTLARI DAHİLİNDE ÜRÜNLER KABUL EDİLMEKTE ,HAZIRLANMAKTA VE SERVİS EDİLMEKTEDİR.

Yemekhane

Evinden ve ailesinden uzakta yaşayan gençlerimizin, düzensiz beslenme ve açlıklarını geçiştirme alışkanlıklarından kurtulmasını amaçlayan yurdumuz, yemekhane hizmeti ile evlerinde pişen yemeklerin lezzetini aratmayacak tatlar sunmaktadır. Yemek listemiz yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori miktarı baz alınarak hazırlanmaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği 2. öğretim öğrencilerininde faydalanabileceği saat aralıklarında açık büfe olarak ferah ve şık yemek salonumuz da 1. sınıf masa, sandalye ve porselen servis tabaklarında hizmet vermektedir. 

Su sebilleriyle ücretsiz olarak öğrencilerimizin sıcak-soğuk su ihtiyacı karşılanmaktadır. Hijyenik temizliğe özen gösteren mutfak ve mutfak malzemeleri yurt yönetimi tarafından sürekli olarak kontrol edilmektedir. Besin değeri yüksek, mevsim sebzeleri ve meyveleri de düzenli olarak, alanında uzman profesyonel bayan aşçı ve yardımcılarıyla sunuma hazırlanmaktadır.

MUTFAĞIMIZ ISO 9001-22000 HACCP GIDA GÜVENLİĞİ SERTİFİKASINA SAHİPTİR.ISO STANDARTLARI DAHİLİNDE ÜRÜNLER KABUL EDİLMEKTE ,HAZIRLANMAKTA VE SERVİS EDİLMEKTEDİR.

Resepsiyon

Kapımızdan içeriye girdiğiniz ilk anda, size her türlü bilgiyi ve yardımı sunmak amacıyla güler yüzlü ve eğitimli personelimiz sizin hizmetinizde olacaktır.

Kat Hizmetleri

Öğrencilerimizin kaliteli bir yaşam standardı yaşamaları adına adeta beş yıldızlı otel konforuyla hizmet vermekteyiz. Odalar peryodik olarak her kattan sorumlu olan kat görevlisi tarafından temizlenmekte böylece öğrencilerimize derslerine daha çok vakit ayırmaları için katkıda bulunmaktayız.

ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA SAĞLIKLI KOŞULLARDA YAŞAYABİLMELERİ İÇİN TÜM KULLANIM ALANLARI VE BİNA ÇEVRESİ YETKİ BELGESİNE SAHİP FİRMA TARAFINDAN İLAÇLANMAKTADIR.İŞLETMEMİZİN KİŞİSEL VE KURUMSAL HİJYEN ÇALIŞMALARI NİLCO TRABZON TARAFINDAN YAPILMAKTA VE HİJYEN EĞİTİMLERİ VERİLMEKTEDİR.

Sosyal Olanaklar

Gümüşyurt Olarak Öğrencilerimize Sağladığımız Sosyal Olanaklar;

 1. WIRELESS FİBER İNTERNET
 2. KÜTÜPHANE
 3. HALI SAHA 
 4. BASKETBOL SAHASI 
 5. VOLEYBOL SAHASI
 6. BİLARDO SALONU
 7. MASA TENİSİ 
 8. AIR HOCKEY
 9. LANGIRT
 10. DART
 11. PLAYSTATİON SALONU

 

 

seta